BREAKING NEWS

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Ilir Metën dhe ngre alarmin për atë që pritet të ndodhë pas 24 korrikut: Hetimet kanë ardhur në dorën e...

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë Demokratike, tregon a do ketë bashkim PD-LSI: Do hanë kokat e tyre e më pas radhën e ka...

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë
x
BREAKING NEWS

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do bëjë Ilir Meta

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do
x
BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x

Gossip

Shumë pranë njëri-tjetrit, Semi Jaupaj prezanton “partnerin”, publikohet fotoja

Shumë pranë njëri-tjetrit, Semi Jaupaj prezanton

Mund të themi pa frikë, që kjo periudhë i përket Semi Jaupajt. Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja publikoi hitin “Ani ani”, i cili u pëlqye pafund nga publiku. Madje, dëgjohet kudo në këto ditë të nxehta.

Mirëpo, duket se Semi nuk është mjaftuar me kaq, pasi ajo ka paralajmëruar një tjetër këngë. Artistja këtë herë do të vijë me një bashkëpunim me reperin Ron Zaiti dhe kënga titullohet ‘All your lovin’. Të gjithë janë bërë kuriozë dhe mezi po presin ditën e enjte.

“Te enjten ora 18:00! ???? Partner në krim @ronzaiti”, ka shkruar Jaupaj krahas fotos së bukur.

Sakaq, foto që dyshja kanë paralajmëruar klipin ka zgjuar edhe më shumë dyshime për raportin e tyre. Megjithatë, nuk na mbetet veçse të kemi një deklaratë nga artistët.