BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Gossip

“Shumë shpejt do të...”, Rezart Veleshnja i zbulon sekretin këngëtarit të njohur

“Shumë shpejt do të...”, Rezart Veleshnja i zbulon

Ditën e djeshme Rezart Veleshnja ka festuar ditëlindjen dhe mori urime të shumta, mes tyre edhe nga Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij, Selvija.

Në videon e Shpatit dhe Selvijes, të cilën e publikoi në Instastory, Rezarti zbuloi se ata shumë shpejt do të martohen.

"Kjo është dhurata më e bukur që mora për 35-vjetorin që ju do martoheni shumë shpejt mora vesh", shkruan Rezarti.

“Shumë shpejt do të...”, Rezart Veleshnja i zbulon

Më të lexuarat