BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Disa vite pas, aktorja e serialit shumë të ndjekur nga shqiptarët bën deklaratën shokuese

Disa vite pas, aktorja e serialit shumë të ndjekur nga shqiptarët

Vite pas mbarimit të telenoveles “Sulejmani i madhërishëm”,aktorja Meryem Uzerli e cila luan rolin e “Hyrremit” ka bërë një deklaratë shokuese.

Në një intervistë për një revistë turke, Meryem Uzerli ka treguar se asokohe vuante nga sindroma burnout. Aktorja gjermano-turke tha se stresi në punë ia kishte shkaktuar këtë sindromë nga e cila pati lodhje fizike dhe mendore.

“U bëra si robot, i thoja vetes duhet të jesh perfekte dhe mbaja disiplinë” – tregoi Meryem Uzerli.

Aktorja shtoi se i kërkoi produksionit të telenovelës të largohej sepse ishte bërë e lodhshme për të.

“Isha si një makinë e prishur”, e përshkroi ajo veten.

Më të lexuarat