BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

Shuplaka në Oscar/ Netflix i jep goditjen e radhës Will Smithit, ja për çfarë bëhet fjalë

Shuplaka në Oscar/ Netflix i jep goditjen e radhës Will Smithit, ja

Dokumentar i Will Smith është vonuar për shkak të ngjarjes së tij me Chris Rock në Oscars.

Smith do të shërbente si producent ekzekutiv dhe në një serial, i cili do të ishte një vazhdim i programit të tij të mëparshëm të natyrës Mirësevini në Tokë .

Megjithatë, prodhimi tani është shtyrë prapa deri në vjeshtë.

Karriera e Smith është në harresë mes reagimit të ashpër ndaj shuplakës që ai i dha Rock në skenë në mars, e cila rezultoi në dorëheqjen e tij nga akademia e filmit

Smith u ngjit në skenë në ceremoninë e 94-të të ndarjes së çmimeve Oscar pasi Rock bëri një shaka për kokën e rruar të gruas së tij. Jada Pinkett Smith vuan nga gjendja e rënies së flokëve alopecia. Organizatorët u kritikuan rëndë për lejimin e Smithit të kthehej në skenë disa minuta më vonë për të marrë çmimin e tij të Akademisë për aktorin më të mirë.

Ata më vonë pretenduan se i kishin kërkuar të largohej nga ceremonia, por u shfaqën raporte se producenti i shfaqjes, Will Packer, i kishte kërkuar në të vërtetë Smithit të qëndronte.

Smith më vonë i kërkoi falje Rock. Megjithatë, kjo nuk e pengoi atë që të mos marrë pjesë në Oscar për dhjetë vitet e ardhshme .