BREAKING NEWS

Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm: Dobësimi integral i Serbisë do të sjellë shpërbërjen e saj, kjo është koha e madhe e Shqipërisë, prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm: Dobësimi integral i
x
BREAKING NEWS

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit, policia jep detajet

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit,
x
BREAKING NEWS

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja sa do të shiten

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Vdes 33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para

Vdes  33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej nga pika kufitare e Morinës

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej
x
BREAKING NEWS

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të zgjasë

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të
x
BREAKING NEWS

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në Fushë-Krujë, zbardhen detaje të reja, ja makina e përdorur nga autorët

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në
x

Gossip

“Si 50-vjeçare me c*cat e varura”/ Fifi përballet me të papriturën, zbulon vendimin drastik që ka marrë

“Si 50-vjeçare me c*cat e varura”/ Fifi përballet me

Fifi e konsideroi pak kohë më parë ‘gabim trashanik’ faktin që e bëri publike lidhjen e saj me Adisin, kjo për shkak të komenteve negative dhe bullizuese që ka marrë në rrjetet sociale.

Por pavarësisht kritikave ajo vijon të postojë me të dashurin e saj në rrjetet sociale, duke bërë edhe deklarata të bujshme ndaj tij.

Pas zhurmës që shkaktoi me statusin ku i kërkonte falje Adisit që nuk është ‘ruajtur’ për të dhe debateve që e pasuan atë deklaratë, Fifi ka publikuar sot disa komente që merr në rrjetet e saj sociale.

Filloreta fillon postimet e saj me një koment të një ndjekësje që e bullizon për peshën, krahas së cilit ka bërë një shkrim thumbues ndaj Zhaklin Lekatarit. Kjo e fundit shpërtheu ndaj këngëtares për shkak të deklaratës së saj për Adisin.

“Sa e shëndoshë si lopë dhe del me fustan sikur e ke trupin peshk, debile femër.”– thuhet në koment, ndërsa Fifi shkruan në Instastory: “Ku janë këto gazetarët që na japin moral, të merren pak me këto femrat që bullizojnë femrat… Apo edhe këto kanë të drejtë të shprehin mendimin dhe të bëjën çfarë të duan.”

Në postimin pasardhës, Fifi ka përmbledhur vetëm disa komente që merr për Adisin dhe ish-bashkëshorten e tij Adrola Dushin. Ndjekësit e krahasojnë këtë të fundit me Fifin.

“Se di Adisi qenka qorruar nga sytë me këtë. Adrola super yll, se meriton Adrolën”, “Ta dijë ky çfarë ka humbur herën e parë, super femër nuk e ka më atë fat”, “Po habitem me këtë barbonin çne me ty jo se ka ndonjë gjë, por ka pas një femër dikur që kur e shof me ty më duket i pavlefshëm.”- thuhet në disa prej komenteve.

Fifi shprehet se kjo është diçka që e përjeton çdo ditë, dhe arsyeja pse po publikon këto komente është që ta tregojë këtë gjë.

“Sot gjithë ditën vetëm me këto komente do të merrem ti postoj që t’ju tregoj çfarë përjetoj unë çdo ditë.”- shkruan këngëtarja.

Ndjekës të tjerë shkruajnë komente për pamjen fizike të Fifit, ndërsa risjellin në vëmendje edhe deklaratën e saj.

“Kam menduar se je më e pjekur që do të gjesh një djalë beqar që do të të falë dashurinë që të mungojn”, “Vari k*** q** nënën, si 50-vjeçare c*cat e varura. B*thë të lëshuara, dil në pension”, “Re në burrë moj debile femër. Po ça ti ruhesh burrit o debile e mbaruar për s*ks, po ky të është ruajtur ty? Ik vrit veten.”- thuhet në disa prej komenteve që Fifi ka publikuar.

Kjo nuk është hera e parë që Fifi publikon komente të tilla. Një muaj më parë ajo reagoi e revoltuar  në rrjetet sociale duke shkruar se është e lodhur nga krahasimet dhe opinionet e turpshme, që sipas saj vijnë nga njerëz që i njeh.

“Si 50-vjeçare me c*cat e varura”/ Fifi përballet me“Si 50-vjeçare me c*cat e varura”/ Fifi përballet me

Më të lexuarat