BREAKING NEWS

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr masat e reja për të kufizuar përhapjen e Covid, mbyllen universitetet dhe konviktet, ja çfarë pritet të ndodhë me baret dhe restorantet në Shqipëri

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr
x

Gossip

Si asnjëherë më parë, Armina Mevlani publikon foton dhe zbulon kush është fansja e saj më e madhe

Si asnjëherë më parë, Armina Mevlani publikon foton dhe

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, është një nga vajzat më të ndjekura në vend dhe më me stil. Por lind pyetja cila është fansja e saj më e madhe?

Armina e ka zbuluar me anë të një videoje në rrjetet sociale, ku shfaqet nëna e saj teksa ndjek Arminën. “Fansja ime numër një mami”, shkruan blogerja. Me siguri çdo vajzë duhet të ndihet mjaft e lumtur kur nëna e  saj është krenare për arritjet e së bijës, ndaj edhe Armina nuk bën përjashtim.

Si asnjëherë më parë, Armina Mevlani publikon foton dhe