BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

Si asnjëherë më parë! Befasojnë Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, e ‘djegin’ me freestyle

Si asnjëherë më parë! Befasojnë Arbana Osmani dhe Xhemi

Moderatoret Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë shoqe prej vitesh dhe nuk ngurojnë të ndajnë momente nga takimet e tyre me ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi në Instastary Arbana ka postuar disa video në shoqërinë e Xhemit të cilat po udhëtojnë me makinë, ndërsa vijojnë të këndojnë.

Moderatoret kanë vendosur freestyle-n e Don Xhonit në makinë teksa dëgjohet që e këndojnë duke e shoqëruar dhe me levizje.

“Basta-basta…pam pam vij me t’gjujt,”- dëgjohet në mjetin ku ndodhen dy mikeshat.

Më të lexuarat