Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, ja sa raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, ja sa raste të
x

Gossip

Si asnjëherë më parë, e veshur në të bardha, Kejvina Kthella një nuse mahnitëse (FOTO)

Si asnjëherë më parë, e veshur në të bardha,

Si asnjëherë më parë modelja e njohur dhe shumë bukuroshe ka pozuar me fustan të bardhë nusërie. Kejvina është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ndiqet nga shumë njerëz.

Ajo ka postuar disa foto në ‘Instagram’ e veshur ne të bardhë më e bukur se kurrë. Kejvina ka pozuar me vello, me flokët e kapura ndërsa ka të vendosur një lule.

Bie në sy bukuria e saj dhe format perfekte trupore. Kejvina ka pozuar në të bardha për një faqe që promovon fustane nusërie, por jo vetëm.

Screenshot_11_copy.pngScreenshot_10.pngScreenshot_12.png