BREAKING NEWS

Meteorologu i njohur paralajmëron ndryshimin drastik të motit: Ja çfarë do të ndodhë me temperaturat në 5 ditët e ardhshme

Meteorologu i njohur paralajmëron ndryshimin drastik të motit: Ja
x
BREAKING NEWS

“Ka ende shpresë!”, Shqipëria ‘shpartallon’ portën e Izraelit, Uzuni realizon një magji të vërtetë (VIDEO)

“Ka ende shpresë!”, Shqipëria ‘shpartallon’
x
BREAKING NEWS

"Mund të vriten dëshmitarë"/ Çfarë po paralajmëron Ervin Karamuço: Skenarët janë shumë të frikshëm, shpresoj të mos ndodhin

"Mund të vriten dëshmitarë"/ Çfarë po
x
BREAKING NEWS

Çfarë po kërkojnë? Forcat policore blindojnë Vlorën

Çfarë po kërkojnë? Forcat policore blindojnë
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep njoftimin e rëndësishëm: Çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep
x
BREAKING NEWS

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e njohur ruse lëshon alarmin: Katastroftë bërthamore...

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e
x
BREAKING NEWS

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i Transparencës ndryshon sërisht çmimet, ja sa do të shiten karburantet

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i
x
BREAKING NEWS

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e të korruptuarve, zbulon se prokurorët specialë dhe agjentët e BKH po bashkëpunojnë me 20 skuadra të përbashkëta hetimore nga vendet e BE

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e
x

Gossip

Si asnjëherë më parë/ Fatma Haxhialiu do heqë dorë nga moderimi? Bukuroshja del me njoftimin e rëndësishëm dhe tregon ku do e shikojmë: Një eksperiencë kaq e jashtëzakonshme!

Si asnjëherë më parë/ Fatma Haxhialiu do heqë dorë

Fatma Haxhialiu është një ndër moderatoret shqiptare që është më pranë publikut e për më tepër ndjekësve të saj në rrjetet sociale ku ngre zërin për çdo kauz dhe padrejtësi.

Moderatoren e kemi parë më parë edhe në rolin e opinionistes, por këtë herë ajo ka surprizuar. Për herë të parë, Fatmën do ta shohim edhe si aktore në skenën e teatrit!

Lajmin e ka bërë me dije vetë gazetarja nëpërmjet një postimi në InstaStory, ku bën me dije se do jetë pjesë e nje komedie në “Teatrin Shëtitës Cajupi”, madje do të ketë rol kryesor.

Ajo do të luajë përkrah emrave të njohur të aktrimit si Mariana Kondi dhe Julian Deda, ndërsa shpreh edhe vlerësimin e nderin për rolin që ja ka besuar Kico Londo. Ah, pranon edhe që ka pask emocione, por kush nuk do të kishte. Jemi të bindur se Fatma do t’ja dalë me sukses.

Si asnjëherë më parë/ Fatma Haxhialiu do heqë dorë