BREAKING NEWS

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit për datën 6 korrik 2022

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit
x
BREAKING NEWS

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron arrestime të politikanëve: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x

Gossip

Si asnjëherë më parë, këngëtarja me famë botërore do të sjellë një dokumentar për jetën e saj pas kamerave

Si asnjëherë më parë, këngëtarja me famë

Aktorja dhe këngëtarja e famshme, Jennifer Lopez, ka publikuar së fundmi një trailer të shkurtër për dokumentarin e saj të ardhshëm në Netflix, “Halftime”.

Filmi, titulli i të cilit është një shenjë për hyrjen e saj në të 50-at dhe për shfaqjen e saj në “Super Bowl” me Shakira-n, premton të eksplorojë jetën e saj brenda dhe jashtë skenës.

Një ditë përpara se të planifikohet të publikohet traileri i plotë, Jennifer, përdori “Instastory”-t e saj në “Instagram” për t’i ofruar publikut të saj një shije të asaj që do të vijë, me disa pamje të shkurtra që tregojnë JLo në skenën e “Super Bowl” 2020 dhe gjatë provave të saj intensive.

Pjesa e parë do të gërmojë në jetën personale të Jennifer, duke përfshirë lidhjen e saj me binjakët e saj 14-vjeçarë Max dhe Emme, si dhe jetën e saj të punës dhe një tjetër pamje e shkurtër tregoi Jennifer-in kur dukej e re gjatë fazave të hershme të karrierës së saj.

Filmi i saj i ri me Jennifer do të shfaqet në mbrëmjen e hapjes së “Festivalit të Filmit Tribeca” më 8 qershor përpara se të shfaqet në Netflix më 14 qershor.

J-Lo aktualisht është duke shijuar fejesën me Ben Affleck, me të cilin rindezi romancën e saj vitin e kaluar pas një lidhjeje të famshme në horizont.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, duke rritur miqësisht binjakët e saj Max dhe Emme me ish-bashkëshortin e saj të tretë dhe të fundit Marc Anthony.

Së bashku me tre divorcet e saj, J-Lo ka pasur edhe dy fejesa, së pari me Benin në fillim të viteve 2000 dhe së fundmi me Alex Rodriguez.