BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat ‘bombë’ dhe paralajmëron Sali Berishën: Ja si gënjeu stafi i tij i çoroditur dhe i trembur

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat
x
BREAKING NEWS

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë dosje”/ Taulant Balla shpërthen ndaj Sali Berishës e familjarëve të tij dhe nuk lë gjë pa nxjerrë: Pastrim parash me...

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’ Talo Çela dhe bën këtë lëvizje nga arratia, Klodiana Lala jep detaje

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’
x
BREAKING NEWS

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet, dyshohet për të lënduar

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet,
x
BREAKING NEWS

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë, KPK shkarkon nga detyra prokuroren e njohur (EMRI)

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë,
x
BREAKING NEWS

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/ Nis hetimet pasurore për 32 emrat 'VIP' që bënë bujë në mega-operacionin, në “sitë” llogaritë bankare dhe pronat e paluajtshme

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/  Nis hetimet pasurore
x
BREAKING NEWS

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për zgjedhjen e Presidentit të ri zgjat vetëm 3 minuta, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 18:00

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për
x
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur që do bëjë kryeministri Rama shumë shpejt: Nuk e ka lënë me kaq

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur
x

Gossip

Si asnjëherë më parë! Publikohen pamjet nga prapaskena e Big Brother VIP

Si asnjëherë më parë! Publikohen pamjet nga prapaskena e Big

Big Brother Albania VIP ka hyrë në fazën interesante të tij teksa edhe mbrëmjen e së martës transmetoi emocione të mëdha, kur këngëtarja Fifi u rikthye në shtëpinë e famshme vetëm për të emocionuar Monika Lubonjën. Kjo e fundit rrezikonte të eliminohej bashkë me Arbri,n por ishte ky i fundit banori që la shtëpinë.

Për të transmetuar emocione të tilla tek shikuesit nevojitet edhe një regji e mirë. Për këtë duket se mendon Eduart Grishaj bashkëshorti i moderatores së vetë spektaklit, Arbana Osmanit.

Nëse nuk e keni shikuar më parë se si duket regjia e transmetimit të Big Brother mund ta shikoni në foton e mëposhtme teksa duket që Grishaj bashkë me kolegun e tij është në ‘aksion’ gjatë transmetimit të spektaklit Big Brother VIP Albania.

Si asnjëherë më parë! Publikohen pamjet nga prapaskena e Big