BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

Si asnjëherë më parë! Ronela Hajati publikon foton me bikini dhe na la pa fjalë

Si asnjëherë më parë! Ronela Hajati publikon foton me bikini

Ronela Hajati ka pozuar me bikini në një foto të fundit në Instagram dhe duket shumë seksi.

Ashtu si çdo verë, edhe këtë vit, Ronela Hajati do të sjellë një super këngë ritmike, që hm hm, nuk është për fëmijët!

Pak kohë më parë këngëtarja premtoi se do të përqendrojë forcat për të sjellë një material “pisllik”, siç e quan ajo me humor.

“Tradita e do që si çdo verë unë t’i lë mënjanë vuajtjet në këngë, dhe të bëj një material ‘pisllik’ që s’duhe ta dëgjojnë fëmijët dhe të përmbyset klubi. Faleminderit”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit.

Si asnjëherë më parë! Ronela Hajati publikon foton me bikini

Më të lexuarat