BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

“Si bishë je”/ Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ i vë ‘flakën’ rrjetit me foton me bikini, fansat ‘çmenden’ pas saj

“Si bishë je”/  Moderatorja e njohur e ‘Top

Moderatorja e ‘Top Channel’, Alesia Bami përmes postimeve në rrjetet sociale iu ka treguar fansave se pas mbylljes së emisionit ‘E Diell’, ka nisur pushimet verore.

Një ditë më parë, Alesia ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shfaqet me bikini. Me një pije në dorë, ajo ka marrë një pozë mjaft provokuese, të cilën fansat e kanë pëlqyer shumë.

E siç ndodh në postimet e saj, edhe kjo foto mori menjëherë mijëra pëlqime dhe komplimente të shumta, ku binin në sy: “Si bishë je. Zemër. Flakë”, e shumë të tjera.

“Si bishë je”/  Moderatorja e njohur e ‘Top

“Si bishë je”/  Moderatorja e njohur e ‘Top