BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Gossip

“Si b*thë turtulli flet”, plas keq debate mes Ilirit dhe banorit: E vërteta jote është si letër higjienike për mua!

“Si b*thë turtulli flet”,  plas keq debate mes Ilirit dhe

Një debat mes Eltonit dhe Ilirit për një audicion të ndodhur 11 vite më parë vijon të mbetet një temë diskutimi brenda shtëpisë së ‘Big Brother’, ndërsa situata ka agravuar edhe më tej, deri edhe në fyerje banale mes dyshes.

Në një videoklip të transmetuar gjatë live show, Iliri dhe Eltoni nuk kanë kursyer ofendimet e rënda!

Pjesë nga debati:

Ilir: Si b*thë turtulli flet. S’kam ardh unë të kërkoj punë tek ti o Elton!

Elton: S’je burrë, je burracak o Ilir. Nuk është ai që hiqet.

Ilir: Ti je thjesht një hipokrit! Ai më përdor për të ndenjtur këtu brenda.

Elton: O manipulues, intrigant! Je ironiku më i madh këtu brenda!

Iliri: U bëre karagjoz komplet. S’ke nevojë ti tregosh dynjasë kush jam unë! E vërteta jote është si letër higjienike për mua.

Më të lexuarat