BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që ndaloi dhunimin e Gert Shehut

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që
x
BREAKING NEWS

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më ftojnë sot si drejtues në polici nuk pranoj. Ja arsyeja e fortë

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime të forta: Gerti Shehu mund të jetë i rekrutuar nga shërbime inteligjence

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i menjëhershëm i policisë

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh detaje të forta dhe zbulon lëvizjet e fundit të prokurorisë

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e Berishës për agresorin

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e
x
BREAKING NEWS

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër autoritetet: Hetimi për sulmin ndaj Berishës duhet të niste më shpejt, policia duhet të...

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i fuqishëm në Mitrovicë, dyshohet se...

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i
x

Gossip

Si do e donte të dashurin? Modelja e njohur nuk heziton të përgjigjet: Në dashuri shikohet...(Foto)

Si do e donte të dashurin? Modelja e njohur nuk heziton të

Oriola Marashi është një nga modelet më të komentuar dhe të suksesshme të momentit.

Për bukuroshen po flitet edhe në mediat e huaja, ku mjafton të kujtojmë rastin ku u shafq në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Venecia.

Ajo gjithashtu është një nga imazhet e kompanisë së famshme Guess, ku protretin e saj mund ta gjejmë në shumë dyqane veshjesh luksoze.

Përtej kësaj, Oriola është përfolur shumë edhe për jetën e saj private, përmednim këtu lidhjen me futbollistin Eros Grezda.

Së fundi modelja ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit dhe një nga pyetjet ishte a do e donte të dashurin më të bukur se vetja.

“Të dashurin do e doje më të bukur se vetja? Apo nuk ekziston një bukuri e tillë?”, e pyet një prej ndjekësve.

“Në dashuri nuk shikohet bukuria shikohet zemra shpirti. Sikur të ishte bukuria çelësi i dashurisë atëherë ata që janë më pak të bukur s’do të dashuronin apo dashuroheshin kurrë?!“, shkruan Oriola.