BREAKING NEWS

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berisha: Ja kush ka dhënë urdhër

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren Sali Berishës më 22 mars 1992, puçi që bënë me ndihmën e Ramiz Alisë dhe roli sekret i CIA që tronditi politikën

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren
x
BREAKING NEWS

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e udhëheqë PD-në në zgjedhjet e 14 majit. Publikohet DOKUMENTI

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e
x
BREAKING NEWS

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun
x
BREAKING NEWS

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe avokatëve

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm ‘maja e ajsbergut’, Meta-Berisha fshehin miliona euro pasuri të pajustifikuara nëpër botë, ja pronat e tyre sekrete në Shqipëri që pritet të sekuestrohen

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm
x
BREAKING NEWS

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia bën rekurs në Gjykatën e Lartë, ja saga 24-vjeçare e përplasjeve të tij me Berishën dhe tentativa për ta eliminuar në 2019 kur do padiste ish-kryeministrin 

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia
x
BREAKING NEWS

‘Mall Holande mo lale, s’mbaj gjo të keqe unë mor burrë’, zbërthehen prapaskenat e shitjes së drogës në Tiranë! Si ‘cjapi te kasapi’ te i infiltruari i policisë (BISEDA)

‘Mall Holande mo lale, s’mbaj gjo të keqe unë mor
x

Gossip

Si do na e vërtetosh se nuk po luan me Kiarën? Ja përgjigja epike e Luizit

Si do na e vërtetosh se nuk po luan me Kiarën? Ja përgjigja epike

Darka sqaruese mes Luizit dhe Teas u komentua edhe nga Zhaklin Lekatari.

Zhaklin: Mua më pëlqeu shumë darka. Dhe kjo batuta që bërë ti tani, konfirmon që mes jush ka një tension që ka nisur që prej hyrjes tuaj në Big Brother. Ka një tension. Unë e ndjej. Mu duk Luizi sikur u vendos me shpatulla pas muri.  Kur Tea të tha a je vërtëtë ti ky, apo po bën një lojë? Ti po deklaron strategjinë tënde. Pas 2-3 pyetjeve, kur të tha pse nuk e merr Kiarën dhe del, unë të pash në vështirësi. Ju e kuptoni në heshje njëri-tjetrin.

Luiz: Është e vërtëtë, unë skuqem, kur nuk e kam një përgjigje. Edhe tani ndihem në siklet. Unë Kiarën e kam njohur këtu brenda dhe nuk e di çfarë do bëj, nëse njëri nga ne del nga shtëpia. Nuk e di si do sillem nëse Kiara nuk do jetë më këtu. Ndihem jashtëzakonisht mirë me Kiarën brenda.

Zhaklin: Nuk ishte kjo pyetja.  Kiara nuk më duket se të është larguar.

Luiz: Ajo që unë them, është se ajo ka filluar të më ndjej goxha.

Zhaklin: Unë në atë darkë, pash pasiguri. Pres më shumë nga ty Luiz. Mund t’i kërkosh Big Brother, një darkë mes teje dhe Kiarës.

Luiz: A e more vesh Vëllai i Madh?

Zhaklin: Si ma vërteton që nuk po luan me Kiarën?

Luiz: Unë nuk po luaj me Kiarën. Të betohem me gjithë shpirt. Unë them më fusni  një prift dhe martohem direkt me Kiarën në shtëpi. Në qoftë se ka një njeri që është i paduruesëm këtu, jam unë. Unë kërkoj vetëm të mos e vendosim më nën presion, ju lutem. Fjalë të tjera nuk di çfarë t’ju them.