BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Gossip

Si do të reagojë Bora kur ta shikojë këtë? Donaldi dhe konkurrentja e ‘Big Brother VIP’ përfundojnë në dush bashkë, nuk mungojnë momentet e ëmbla mes tyre (FOTO)

Si do të reagojë Bora kur ta shikojë këtë? Donaldi dhe

Donaldi ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit për raportin e tij me Beatrixën dhe veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime.

Afrimiteti i tyre është komentuar shumë dhe nga banorët, madje ditën e djeshme Antonela iu tha “pëlqeheni ju të dy”.

Si do të reagojë Bora kur ta shikojë këtë? Donaldi dhe

Madje mbrëmjen e djeshme Beatrix dhe Donaldi kanë përfunduar duke bërë dush bashkë, ku nuk kanë munguar as aty prekjet e flirtimet.

Ndërkohë Semi e ftuar në “Big Brother Fun Club” u shpreh se mes tyre s’ka asgjë dhe ishte e sigurt për këtë. Po Bora çfarë mendon?

Si do të reagojë Bora kur ta shikojë këtë? Donaldi dhe
Si do të reagojë Bora kur ta shikojë këtë? Donaldi dhe

Si do të reagojë Bora kur ta shikojë këtë? Donaldi dhe

Më të lexuarat