BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Lifestyle

Si do të shkojë puna, paraja, shëndeti? Ja parashikimi i yjeve për sot 25 shtator 2023

Si do të shkojë puna, paraja, shëndeti? Ja parashikimi i yjeve

Dashi

Mundohuni të rrethoheni me njerëz pozitivë. Në përgjithësi ju jeni një shenjë lideri, që pëlqen të punojë vetë. Gjithashtu për këtë arsye ju menaxhoni punën e të tjerëve dhe ju pëlqen të mbani një qëndrim të shkëputur dhe më autoritar.

Demi

Shumë gjëra kanë ndryshuar që nga maji. Në fillim të pranverës apo edhe në këtë periudhë, shumë nga ju e gjejnë veten në një gjendje të re dhe po marrin konfirmimin në punën e tyre, ku do të hapen edhe horizonte dhe mundësi të reja.

Binjakët

Do të ishte e rëndësishme të veproni dhe të jeni të zënë duke u marrë me diçka. Ju jeni një shenjë me diell dhe e qeshur, vazhdoni të mbani këtë qëndrim pozitiv dhe të qetë, i cili gjithashtu ju lejon të merrni konsensus dhe admirim nga të tjerët që vlerësojnë humorin tuaj të mirë.

Gaforrja

Gjatë verës pati një krizë të lehtë e cila preku kryesisht sferën profesionale, por tani po ecim përpara edhe në sajë të aspektit më të mirë të Jupiterit. Ata që janë në kërkim të dashurisë ose në kërkim të marrëdhënieve interesante do të jenë në gjendje të zhyten në disa mundësi më shumë për të qenë të lumtur.

Luani

Në dashuri mund të ketë disa vështirësi. Në javët e ardhshme situata do të përmirësohet, dhe tashmë në ditët në vijim, mund të merrni diçka më shumë edhe në nivelin sentimental.

Virgjëresha

Çdo lidhje filtrohet nga ana juaj përmes racionalitetit. Jeni një shenjë që do sharmin mendor mbi të gjitha. Nuk ka gjasa që vetëm ana estetike ose fizike e një personi mund të bëjë që të intrigoheni lehtë.

Peshorja

Ka të ngjarë që dikush të nxitet të vendosë një fytyrë të mirë në një situatë të keqe. Kjo do të thotë se dikush po përpiqet të ngecë diçka. Bëni mirë të qëndroni me njerëz dhe vende që nuk toksikojnë. Ky është një vit mjaft i rëndë që është i vështirë për t’u menaxhuar.

Akrepi

Mund të pendoheni për një periudhë tjetër të jetës, larg asaj aktuale. Jeni një shenjë nostalgjike dhe në këtë periudhë mund të ketë një melankoli. Kjo situatë, nesër mund t’ju shtyjë të mendoni për një person të largët që ndoshta nuk është më aty.

Shigjetari

Jeni të zemëruar dhe të tensionuar sepse nuk mund të kapërceni disa probleme. Nga dhjetori dhe janari do të jetë e mundur të arrihet një ndryshim për mirë. Shumë gjëra ama, varen nga forca që keni.

Bricjapi

Përpiquni të keni ndjenja pozitive me njerëz që kaloni shumë kohë në ditën tuaj. Megjithatë, njerëzit e shenjës tuaj në fakt do të duhet të ndërlidhen edhe me 4-5 njerëz që ndoshta nuk ndajnë idetë tuaja. Por kjo nuk do të thotë se nuk mund të punoni apo “veproni” në një kuptim të përgjithshëm: thjesht do të duhet të bëni kujdes që të mos shprehni mendime dhe gjykime aq të hidhura, ndoshta duke u përpjekur t’i ëmbëlsoni pak.

Ujori

Po kaloni një moment të vështirë. Ajo që të penalizon është mbi të gjitha fakti që mbi të gjitha je i zemëruar me veten. Ndoshta sepse nuk keni mundur t’i thoni jo situatave dhe mundësive të punës dhe aktualisht gjërat nuk po ju sjellin rezultatet e dëshiruara.

Peshqit

Jupiteri dhe Venusi janë në një aspekt të shkëlqyer. Në këtë periudhë jeni vënë në provë dhe nëse arrini të arrini sukses të dukshëm, mund të mbështeteni edhe në admirimin e madh nga të tjerët.