BREAKING NEWS

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Ilir Metën dhe ngre alarmin për atë që pritet të ndodhë pas 24 korrikut: Hetimet kanë ardhur në dorën e...

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë Demokratike, tregon a do ketë bashkim PD-LSI: Do hanë kokat e tyre e më pas radhën e ka...

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë
x
BREAKING NEWS

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do bëjë Ilir Meta

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do
x
BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x

Gossip

Si dy yje Hollivudi! 10 vite bashkë/ Vajza e Ilir Shaqirit, Emily e prezanton shokun e saj të jetës (FOTO)

Si dy yje Hollivudi! 10 vite bashkë/ Vajza e Ilir Shaqirit, Emily e

Emily Shaqiri ka postuar dy foto në faqen e saj në rrjetin social “Instagram” që nuk kanë tërhequr vëmendjen vetëm sepse janë foto të bukura, por sepse kemi të bëjmë me një “remake”.

Vajza e balerinit Ilir Shaqiri, ka publikuar një foto me shokun e saj të ngushtë që nga fëmijëria.

“I njëjti person, e njëjta pozë dhe i njëjti vend, por me 10 vite diferencë,” – shkroi Emily krahas fotos.

Leonardo Ferrara është shoku i një jete për bukuroshen dhe këtë aspekt personal, ajo vendosi ta ndajë me ndjekësit e saj në Instagram.

Si dy yje Hollivudi! 10 vite bashkë/ Vajza e Ilir Shaqirit, Emily e

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by EMILY???? (@emilyshaqiri.official)