BREAKING NEWS

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/ Frrok Çupi parashikon zhvillime të bujshme, lëshon paralajmërimin 'bombë' për këtë politikan të njohur: Është në prag të burgut

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/
x
BREAKING NEWS

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon ‘thumbin’ e fortë për përplasjen Duka-Veliaj dhe ngre dyshimet: Mund ta ketë bërë...

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon
x
BREAKING NEWS

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja kontrollon makinat luksoze dhe ato me targa të huaja/ Çfarë ka ndodhur?

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja
x
BREAKING NEWS

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen dëshmia tronditëse nga SHBA, biznesmeni i njohur shqiptar rrëfen si e shpëtoi Arben Kraja

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e njerëzish ku dëmtohen interesat e SHBA, ai dhe Berisha i kanë sytë nga Ukraina, synojnë azil në Rusi

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e
x
BREAKING NEWS

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike, FBI-CIA-DASH bashkëpunim me Thesarin për aferat e emrave në listën e zezë, ja raporti

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike,
x
BREAKING NEWS

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet vendore, nuk ankimoi në Gjykatën Kushtetuese paligjshmërinë e 30 qershorit

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet
x
BREAKING NEWS

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi të butë në Tiranë, procedurat si veprohet

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi
x

Gossip

Si e ka raportin me Semin pasi Donaldi ‘i iku nga duart’, Bora vërteton gjithçka me këto foto

Si e ka raportin me Semin pasi Donaldi ‘i iku nga duart’, Bora
Teksa publiku komenton marrëdhënien e re që Donaldi ka nisur në shtëpinë e “Big Brother VIP” me Beatrix dhe mënyrën si hodhi pas krahëve lidhje me moderatoren Bora Zemani, kjo e fundit na ka dhuruar disa momente të tjera në rrjetet e saj sociale.

Moderatorja ka kaluar mbrëmjen e djeshme me miken e saj të ngushtë, këngëtaren Semi Jaupaj. Buzë detit dhe me zjarrin pranë, ato kanë shkrepur disa fotografi, dhe i kanë treguar fansave edhe njëherë se miqësinë e tyre nuk e dëmton dot askush.

“Me një beb të vockël fare”, shkruan Bora krahas fotove. Të dyja artistët na dhuruan emocione të bukura, kur Semi ishte banore e shtëpisë më të famshme në shtëpi dhe Bora hyri për ta surprizuar dhe për t’i ofruar mbështetje.

Si e ka raportin me Semin pasi Donaldi ‘i iku nga duart’, BoraSi e ka raportin me Semin pasi Donaldi ‘i iku nga duart’, Bora

Më të lexuarat