BREAKING NEWS

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që aplikon ushtria amerikane për të zbular personat e infektuar nga COVID-19

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që
x

Gossip

Si e priti familja divorcin nga Aleksi dhe lidhjen me ish-deputetin? Rudina Dembacaj flet hapur: Hiqen si të ’emancipuar’, por kanë turp...

Si e priti familja divorcin nga Aleksi dhe lidhjen me ish-deputetin? Rudina

Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj u është përgjigjur pyetjeve të shumta të fansave ditën e sotme, përmes Instagramit. Shumë prej pyetjeve kishin të bënin me lidhjen e saj me Markun dhe Rudina zbuloi shumë të pathëna.

E pyetur si e kanë pritur familjarët e saj kur i tha se do ndahet nga Aleksi dhe është lidhur me Markun, Rudina u përgjigj: “Si çdo familje që dëgjon ndarjen! Mërzi, trishtim, etj. Por ama shumë mbështetje! Falë familjes sime unë nuk jam ndjerë kurrë vetëm! Kam parë prindër që hiqen si të ’emancipuar’ dhe me nivel, por kur vjen dita për të mbështetur vajzën, kanë turp nga fisi”.

Si e priti familja divorcin nga Aleksi dhe lidhjen me ish-deputetin? Rudina