BREAKING NEWS

Kërkohet dëshmia e Shkëlzen Berishës, SPAK merr vendimin për gjyqin ndaj Fatmir Mediut

Kërkohet dëshmia e Shkëlzen Berishës, SPAK merr vendimin
x
BREAKING NEWS

BE demaskon “zarin” e Berishës, Gazment Bardhi drejt përjashtimit nga PD për shkeljen e statutit, mashtrimit të aleatëve dhe mbështetje të linjës anti-amerikane të Berishës

BE demaskon “zarin” e Berishës, Gazment Bardhi drejt
x
BREAKING NEWS

Ja si Sali Berisha pritet të marrë me vete në “listën e zezë” Ilir Metën, Gazment Bardhin dhe 26 deputetë të tjerë, zbardhen prapaskenat e bujshme nga mesazhi i SHBA

Ja si Sali Berisha pritet të marrë me vete në “listën
x
BREAKING NEWS

McGonigal vetëdeklarohet fajtor dhe pranon aferat me Edi Ramën para gjykatëses Kotelly, sot ish-agjenti i FBI paraqitet në gjykatën e Uashingtonit, rendohen pozitat e kryeministrit shqiptar

McGonigal vetëdeklarohet fajtor dhe pranon aferat me Edi Ramën para
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Ja pse Ilir Meta dhe Sali Berisha po sulmojnë prokurorët e SPAK dhe si emrat në ‘listat e zeza’ nga SHBA po shkaktojnë “gjëmën” në Shqipëri

Fatos Klosi: Ja pse Ilir Meta dhe Sali Berisha po sulmojnë prokurorët
x
BREAKING NEWS

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me presidentin amerikan Joe Biden në SHBA, çfarë u diskutua

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me
x
BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x

Gossip

Si i ka raportet me ish-banorët e “BBV”, po me Shpatin? Rrëfehet Nita Latifi

Si i ka raportet me ish-banorët e “BBV”, po me Shpatin?

Pas daljes nga “Big Brother Vip”, Nita Latifi ka qenë në qendër të mediave rozë. Ditën e sotme, ajo ishte e ftuar në “S’e luan Topi” ku ka folur për fëmijërinë dhe projektet e reja.

E pyetur nga modratorja Nita ka komentuar disa prej raporteve, përfshi këtu Zhaklinën, Diolën por edhe Bledi Manen.

“Pavarësisht situatave Zhaklinën e vlerësoj si njeri dhe forcën që ajo ka. E kam vlerësuar gjatë rrugëtimit në bbv për guximin që ka patur për të shprehur mendim e saj.

Bledi ka qenë një mik i mirë brenda në shtëpi, jashtë doli të ishte ndryshe. Ne jemi njerëz ka momente që nuk merremi vesh, ka momente që gabojmë. Mua nuk më ka palqyer sjellja e tij jashtë shtëpisë. Gjithsesi mendoj që më e mira është që të ulen dhe ti sqarojnë të gjithë keqkuptimet e tij.

Shpanin e kam mik të mirë. Kemi raport të mirë shoqëror. Jam duke u kryëqzuar në media që jemi kapur mat. E vërteta është se jemi miq.

Me Diolën nuk kemi kohë të shihemi. E kam takuar Fotinin se e kam shumë shoqe. Absolutisht e vërteta është që raportet janë shumë të mira.

Me Ronaldon jemi duke i patur disa ngacmime nëpër media i ka filluar vetë I pari.”- tha Nita Latifi.