BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Gossip

Si i kanë pritur prindërit lajmet e bujshme për të? Tea Trifoni flet hapur për jetën e saj private

 Si i kanë pritur prindërit lajmet e bujshme për të? Tea

Në një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram, ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Tea Trifoni ka zbuluar detaje nga jeta e saj private.

Një ndjekës i saj ka qenë kurioz që të dijë se sa ka qenë lidhja e saj më e gjatë dhe më e shkurtër. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” nuk ka ngurruar aspak që të përgjigjet.

“Më e gjata rreth dy vite e gjysmë. Më e shkurtra kjo e fundit”, zbuloi Tea, e cila gjithashtu rrëfeu edhe se si i kanë pritur prindërit lajmet që janë shkruar për të.

Si i kanë pritur prindërit lajmet e bujshme për të? Tea

“Si i kanë pritur prindërit lajmet e bujshme që janë bërë për ty? Je shumë pozitive”, i shkruan një tjetër.

“Janë shqetësuar sigurisht. Por ata i dinë gjërat më brendësish se publiku dhe më kanë mbështetur shumë”, rrëfeu Tea.

Si i kanë pritur prindërit lajmet e bujshme për të? Tea

Më të lexuarat