BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Gossip

Si ia ka shpjeguar divorcin me bashkëshortin vajzës së saj? Moderatorja e njohur shqiptare tregon pyetjen që i ka bërë e bija

Si ia ka shpjeguar divorcin me bashkëshortin vajzës së saj?

Moderatorja Dajana Shabani ka treguar më shumë për ndarjen nga bashkëshorti e ftuar në "Glamour Zone". Moderatorja rrëfeu edhe se si ia ka shpjeguar vajzës së saj 5-vjeçare Marlena divorcin.

"Ka qenë një moment që vajza më pyeti përse në autobusin e shkollës e shoqëroja vetëm unë dhe jo babai i saj. Menjëherë pas atij momenti unë dhe babi Marlenës shkuam të dy së bashku."

Si ia ka shpjeguar divorcin me bashkëshortin vajzës së saj?

Si ia ke shpjeguar Marlenës divorcin?

"Nuk ia kam shpjeguar, sepse në sytë e saj mami dhe babi janë gjithmonë së bashku. Mbase kur të rritet dhe të vijë momenti i duhur", tha Dajana.

Si ia ka shpjeguar divorcin me bashkëshortin vajzës së saj?