Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Gossip

'Si ngjalë', Trejsi Sejdini çmend fansat me foton e fundit në pishinë

'Si ngjalë', Trejsi Sejdini çmend fansat me foton e fundit

Trejsi Sejdini bëhet sërish objekt bisede e mediave rozë.
Miss Universe Albania 2018 di si ta vendosë veten në qendër të vëmendjes dhe të marrë pëlqimin e fansave.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram. Së fundmi bukuroshja ka publikuar një foto tepër sensuale ku shihet e shtrirë anës pishinës, me bikini rozë që i tregojnë format e kolme dhe trupin elegant, si ngjalë.

Trejsi nuk ka zgjedhur të bëjë asnjë koment krahas fotos, por ka postuar vetëm një lule.

'Si ngjalë', Trejsi Sejdini çmend fansat me foton e fundit

Më të lexuarat