BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Gossip

Si nuk na kishte shkuar mendja/ I bëri të gjithë kuriozë, zbulohet cili është detaji i dytë patriotik në këngën e vajzës së Robert Aliajt

Si nuk na kishte shkuar mendja/ I bëri të gjithë kuriozë,

Vajza e artistit Robert Aliaj, Gala triumfoi duke fituar çmimin e parë në “The Voice Kids” në Belgjikë, duke na bërë krenarë të gjithëve. Gjatë performancës së Galës tërhoqi vëmendjen një unazë me shqiponjë, mirëpo, duket se ky nuk është detaji i vetëm shqiptar që e lidh Galën me Shqipërinë.

Si nuk na kishte shkuar mendja/ I bëri të gjithë kuriozë,

Roberti tregoi pak ditë me parë se kënga “Contagious” e Galës, e sapolançuar në bashkëpunim me emrin e label-it më të njohur ndërkombëtar, Universal Music ka një element tjetër shqiptar. Madje Roberti premtoi se kush e gjen do të ketë mundësinë të fitojë një t-shirt me firmën e Galës.

Mësohet se detaji tjetër patriotik ndodhet në refrenin e këngës, ku dëgjohet të thuhet ne 3 gjuhë të ndryshme ‘Tell me, dimmi dhe më thuaj’.

Si nuk na kishte shkuar mendja/ I bëri të gjithë kuriozë,

Më të lexuarat