BREAKING NEWS

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje të reja nga biznesi i Vis Martinajt: Kishte lidhje me elementë të botës së krimit në të gjithë Shqipërinë, fitimet rriteshin për shkak të...

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën paralajmërimin e frikshëm: Jemi në “luftë” me Iranin ndërsa qeveria...

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i publikon fotot e Vis Martinajt

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i
x
BREAKING NEWS

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia
x
BREAKING NEWS

Hapen aplikimet për pranim në Akademinë e Sigurisë, ja cilat janë kriteret për tu bërë efektiv policie

Hapen aplikimet për pranim në Akademinë e Sigurisë, ja cilat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjetër Kolës në Pukë, shoqërohet edhe një grua nga Berati, zbardhen dyshimet e policisë

Vrasja e Pjetër Kolës në Pukë, shoqërohet edhe një
x
BREAKING NEWS

Senatorja amerikane vizitë zyrtare në Shqipëri, pritet nga presidenti Begaj, e pranishme edhe ambasadorja Kim

Senatorja amerikane vizitë zyrtare në Shqipëri, pritet nga
x
BREAKING NEWS

“Yuri Kim foli si kryeministre e Shqipërisë”, Baton Haxhiu kritika ndaj ambasadores amerikane: SPAK duket më shumë si prokurori e Ambasadës, se...

“Yuri Kim foli si kryeministre e Shqipërisë”, Baton Haxhiu
x

Gossip

“Si peshk”/ Vajza e ish-deputetes së njohur të PD-së ngre temperaturat, poza të nxehta dhe forma bombastike nga pushimet (FOTO)

“Si peshk”/ Vajza e ish-deputetes së njohur të PD-së

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka fituar vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe fotot joshëse në rrjetet sociale.Një vështrim i shpejtë në Instagramin e Adës, dhe gjëja më e zakonshme janë fotot me bikini.

Vajza e ish-deputetes nuk nguron ta shfaqë jetën luksoze në rrjetet sociale duke udhëtuar dhe shijuar pushimet nga jnugu i vendit në plazhet më të mira jashtë Shqipërisë.

“Si peshk”/ Vajza e ish-deputetes së njohur të PD-së

Së fundmi, Ada Deda ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto provokuese duke theksuar të pasmet e rrumbullakosura. “Me fat që jam unë,”-shkruan bukuroshja krahas imazheve.

“Si peshk”/ Vajza e ish-deputetes së njohur të PD-së

Më herët si vajzë e një ish-deputeteje demokrate, Ada Deda deklaroi se është ngacmuar edhe nga djemtë e partisë socialiste, por theksoi se e ëma e saj nuk pranon një mashkull që nuk është me bindje politike demokrate.

“Si peshk”/ Vajza e ish-deputetes së njohur të PD-së

“Normal që më kanë ngacmuar djemtë e socialistëve dhe PD, por mami thotë që duhet të futet duke bërë simbolin e PD, kështu që djemtë e socialistëve vizën,”– tregoi asokohe modelja.

“Si peshk”/ Vajza e ish-deputetes së njohur të PD-së