BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Gossip

Si po shkon lidhja e dashurisë mes Sarës dhe PM? Rrëfehet si asnjëherë më parë blogerja

Si po shkon lidhja e dashurisë mes Sarës dhe PM? Rrëfehet si

Sarah Berisha dhe DJ PM janë një nga çiftet më të dashur të showbiz-it. Ata pëlqehen aq shumë, sa çdo deklaratë e tyre zgjon gjithmonë kureshtje te fansat.

Së fundmi, blogerja i ka dhënë mundësinë ndjekësve të saj në Instagram të bëjnë pyetjet që dëshirojnë dhe padyshim ato që lidheshin me PM kanë qenë më të shumtat. Mirëpo, ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje lidhet me distancën, pasi Sarah jeton në Tiranë, ndërsa DJ në Prishtinë.

Blogerja është shprehur së distanca është e vështirë, por për dikë që e do ja vlejnë këto sakrifica.

“Po patjeter qe eshte e veshtire. Por nese e do nje person duhet te besh pak sakrifica ne fillim derisa te gjeni nje vije te mesme”, ka shkruar Sarah./abcnews.al