Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, ja sa raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, ja sa raste të
x

Gossip

Si rrallëherë, Rudina Magjistari publikon foton romantike me bashkëshortin gjatë pushimeve

Si rrallëherë, Rudina Magjistari publikon foton romantike me

Moderatorja Rudina Magjistari ka nisur pushimet me familjen këtë fillim gushti. Ajo ka ndarë vazhdimisht këto ditë disa pamje të ëmbla të destinacionit që ka vizituar nga Saranda në Butrint.

Pas vizitës së parë të vajzës Mia në Butrint, Rudina ka publikuar edhe një foto me bashkëshortin si rrallëherë në Instagram, ku tregohet disi e rezervuar për jetën private.

Postimet më të shpeshta që shohim në profilin e Rudinës janë ato të punës, ndërsa jetën personale moderatorja përpiqet ta mbajë sa më larg syrit të mediave.

Por fotoja e fundit me bashkëshortin ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Rudina shfaqet e buzëqeshur pranë gjysmës së saj më të mirë, ndërsa postimin e ka shoqëruar me një emoji zemër.

Si rrallëherë, Rudina Magjistari publikon foton romantike me

Ish-kampioni i kikboksit Xhavit Bajrami, shihet i veshur casual me këmishë, kapelë dhe syze dielli.  Historia e tyre e dashurisë është komentuar gjatë në media, sidomos për faktin që moderatorja ia doli ta mbante të fshehtë.

Madje në një puntatë të emisionit ajo e ftoi edhe në program Xhavitin, ndonëse askush nuk e dinte se ishte partneri i saj. Sportisti la Zvicrën për t’u vendosur në Tiranë për hir të dashurisë dhe që prej vitit 2015, ata janë prindër të vogëlushes Mia.

Si rrallëherë, Rudina Magjistari publikon foton romantike me