BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

“S’i shkova dot tek varri”/ Këngëtarja Rosela Gylbegu shpërthen në lot në mes të emisionit, rrëfen momentin e vështirë familjar (FOTO)

“S’i shkova dot tek varri”/ Këngëtarja Rosela

Këngëtarja Rosela Gylbegu e ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’, ka treguar sesi pandemia e kishte penguar që të shkonte në varrin e të atit për përvjetorin e ndarjes së tij nga jeta.

“Më është dukur vetja si në burg, prisja që dikush të më zgjonte. Vit i vështirë! Kemi qenë shumë të ndjeshëm. Nga familja ime nuk është prekur asnjëherë, por nuk rrinim dot me njëri-tjetrin.

Nuk shkoja dot në Shkodër. Shkoj shpesh në varreza ku i çoj lule tim eti dhe gjyshes time, këtë vit nuk arrita të shkoja. Ishte e vështirë për ne, se për përvjetorin ne mblidhemi atje,”-tha ndër të tjera ajo me lot në sy.

“S’i shkova dot tek varri”/ Këngëtarja Rosela