BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x
BREAKING NEWS

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, Dodik kërkon të instalojë në Ballkan skemën që po përdor Vladimir Putini në Ukrainë

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta
x

Gossip

Si ta vodhi zemrën Elgiti? Rrëfehet Klea Huta dhe surprizon me përgjigjen e saj

Si ta vodhi zemrën Elgiti? Rrëfehet Klea Huta dhe surprizon me

Klea Huta ka bërë së fundmi një intervistë virtuale ku ka zbuluar detaje nga jeta e saj private.

Një ndjekës e ka pyetur moderatoren se cila ishte ajo cilësi e karakterit që bëri që Elgit Doda t’ja vidhte zemrën.

Si duket Klea nuk paska pasur një cilësi të veçantë, por mënyrat e Gitit kanë bërë që ata të jenë bashkë sot.

“Kishte ato mënyrat e veta", shkruan Klea Huta.

Si ta vodhi zemrën Elgiti? Rrëfehet Klea Huta dhe surprizon me

Më herët, ”Në kurthin e Piter Panit”, Elgiti foli për jetën e tij personale dhe profesionale.

Mirëpo, ai iu përgjigj edhe pyetjeve me ‘spec’ nga fëmijët e emisionit. Disa nga pyetjet ishin: “Çne Klea me ty?”, “Si të zgjodhi Klea ty?” etj.

Ndër të tjera, këngëtari tha se ishte pikërisht ai që e zgjodhi Klean, pasi po të ishte në dorën e Kleas, sipas tij, ajo nuk do ta zgjidhte.

Si ta vodhi zemrën Elgiti? Rrëfehet Klea Huta dhe surprizon me