BREAKING NEWS

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike të premten

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike
x
BREAKING NEWS

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr vendimin për Sokol Mjacajn, ia ‘hedh çelësat në det’

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr
x
BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x
BREAKING NEWS

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të drejtë"/ Spartak Braho plas deklaratën e fortë për aferën e inceneratorëve: Skandali është kaq i fortë sa…Ja pse Rama nuk e jep dorëheqjen. A do ketë fundin e Musolinit?

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska të destabilizojë Shqipërinë, protesta e 7 korrikut mund të prodhojë viktima

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal ndaj presidentit, akuzohet së bashku me Kryemadhin për fshehje pasurie, në “filtër” dhe 8 zyrtarë të LSI

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal
x

Gossip

“Si të lë Marku të flasësh kështu”/ Rudina Dembacaj i jep përgjigjen që nuk e priste dhe shpërthen e revoltuar: Ku ka Zot që...

“Si të lë Marku të flasësh kështu”/ Rudina

Aktorja Rudina Dembacaj prej më shumë se 2 vitesh kurorëzoi dashurinë e saj me Mark Frrokun.

Ata nisën një romancë pas ndarjes së aktores nga ish-bashkëshorti, Aleksandër Varfaj , me të cilin ka edhe një vajzë, Viktoria.

Rudina është goxha aktive në rrjetet sociale dhe përpiqet të jetë sa më pranë ndjekësve të saj. Së fundmi aktorja e humorit ka zhvilluar një bisede virtuale me ta.

E mes shumë pyetjeve të bëra, një ndjekëse duket se ka shprehur ‘mospëlqimin’ e saj në lidhje me përgjigjet që Rudina iu kthen atyre. Kjo gjë duket se i ka tërhequr vëmendjen aktores e cila nuk ka nguruar aspak t’i japë një përgjigje epike.

‘Si të lë Marku të përgjigjesh kështu?”- e ka pyetur ndjekësja ndërsa Rudina u përgjigj: “Më vjen keq kur lexoj ende vajza, që mendon se duhet marrë leje që të shprehësh mendimet… Ku ka Zot që më ndalon mua të flas mi motër?!”

Rikutojmë se aktorja ka dhënë një mesazh për të gjitha gratë e divorcuara të cilat i frikësohen faktit nëse do të gjejnë ndonjëherë partnerin e duhur.

“Nga eksperienca që kam është e kundërta. Vështirësitë që kalojmë na bëjnë të jemi më sexy dhe të parezistueshme. Vetëm për burrë nuk do vuash kurrë. Por mos e merr si atë që ke lënë. Merr një shok këtë herë. Gëzuar,”-shkroi Rudina Dembacaj.

“Si të lë Marku të flasësh kështu”/ Rudina

Më të lexuarat