BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia e spitalit 'Shefqet Ndroqi' në Tiranë, policia jep detajet e para

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia
x

Gossip

Siç nuk e kemi parë asnjëherë më parë, Armina Mevlani tërbohet në një kërcim seksi (Video)

Siç nuk e kemi parë asnjëherë më parë, Armina

Armina Mevlanin e kemi parë gjithmonë shumë serioze. Por s’mund të themi te njëjtën gjë për videon e saj të fundit. Ajo shfaqet e veshur si vajze kolegji dhe kërcen në mënyrë shumë seksi. Çfarë e ‘pickoi’ Arminen

Asgjë, thjesht edhe ajo njeri është fundja.