Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Siç nuk e keni parë më parë, Ami publikon foto me bikini

Postuar: 12/06/2019 - 08:37

Amarda Toska është një ndër vajzat më pëlqyera të showbiz-t shqiptar.
 
Ajo komentohet shumë për raportin që ka me bashkëshortin, Ermal Mamaqin.
 
Së fundmi, çifti kanë nisur pushimet dhe ndodhen prej disa ditësh në Belek të Turqisë. Mirëpo, ajo që ra në sy të të gjithëve në Insagramin e Amit janë fotot e publikuara me bikini, pasi bukuroshja është shumë e rezervuar.
 
Edhe këtë herë, moderatorja ka zgjedhur një pozicion sa më të ‘fshehtë’, me pamje nga lart.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 21:36

Armina Mevlani është shfaqur sërish krah partnerit të saj Shkëlzen Berishës, duke konfirmuar edhe njëherë faktin që ata janë bashkë.

Postuar: 24/08/2019 - 21:18

Prej disa muajsh është zbuluar se Olsi Bylyku po jeton një histori të bukur dashurie me një vajzë

Postuar: 24/08/2019 - 17:19

Ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj ditën e fundit ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale

Postuar: 24/08/2019 - 17:00

Dy vite pas divorcit nga koreografi Albi Nako, duket se kanë mjaftuar që balerina Klaudia Pepa të

Postuar: 24/08/2019 - 16:10

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda kishte rënë në qetësi me postime në rrjetet sociale pas momentit q

Postuar: 24/08/2019 - 15:50

Në kulmin e sezonit veror, teksa janë të ngarkuar çdo ditë me koncerte dhe evente familjare, ka m