Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Siç nuk e keni parë ndonjëherë/ Dalin pamjet e moderatores së njohur të “TV Klan” të para 21 viteve (VIDEO)

Postuar: 15/04/2019 - 14:50

Ajo prej kohësh është larguar nga muzika dhe i është përkushtuar tërësisht moderimit.

Orinda Huta  ndër vite ka moderuar disa nga emisionet e ndjekura në vendin tonë dhe aktualisht është pjesë e 'TV Klan' me emisionin "Jo vetëm modë".

Siç dihet bukuroshja bjonde e ka nisur karrierën e saj në një moshë shumë të vogël dhe së fundmi është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një nga performancat e saj të para në skenë.

Orinda pak më parë ka publikuar një video ku shihet teksa këndon në Pallatin e Pionerit në festivalin e fëmijëve. Video është filmuar 21 vite më parë dhe siç shihet Orinda duke shumë më ndryshe se tani. Ajo shfaqet e gjatë shumë e dobët teksa po kërcen dhe këndon për publikun.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit të artistëve, jurisë dhe publikut triumfoi me kënga “Më zgjat dorën”

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt

Postuar: 07/12/2019 - 22:29

Aleksia Peleshi, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka publikuar lirbrin e saj të parë.&ld

Postuar: 07/12/2019 - 22:07

Mbrëmjen e sotme po mbahet nata finale e festivalit “Kënga Magjike”.Artistë shqiptarë

Postuar: 07/12/2019 - 20:44

Këtë vit modelja bukuroshe Adrola Dushi është prezantuese krah Ardit Gjebreas në festivalin e &ls

Postuar: 07/12/2019 - 20:33

Mbrëmjen e sotme reperi Mozzik ka qenë i ftuat në emisionin “Prive”.Reperi ka folur p