BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

Siç nuk e kishim parë asnjëherë! Loredana bën ndryshimin e papritur në pamje

Siç nuk e kishim parë asnjëherë! Loredana bën

Loredana është mjaft e komentuar dhe për stilin e saj të veçantë që bie në sy në çdo dalje publike.

Së fundmi, Loredana ka bërë një ndryshim në look-un e saj, siç nuk e kishim parë asnjëherë. Reperja i ka prerë flokët shkurt dhe ka publikuar disa foto në Instastory

Kujtojmë se reperja është shumë aktive në muzikë dhe po punon me këngë të reja.

Siç nuk e kishim parë asnjëherë! Loredana bën

 

Më të lexuarat