BREAKING NEWS

Drejtësia makthi i presidentit, pasuria miliona euro rrezikon ta bëjë subjekt të SPAK, nga vilat e 13 apartamentet, te shpenzimet mijëra paund në Londër

Drejtësia makthi i presidentit, pasuria miliona euro rrezikon ta
x

Gossip

Siguroi emrin në listat e PS, deputetja më e re e Kuvendit publikon partnerin: Fotoja jonë e preferuar

Siguroi emrin në listat e PS, deputetja më e re e Kuvendit publikon

Deputetja më e re e Kuvendit, Reme Lala, që garoi me siglën e PDIU, por u bë pjesë e maxhorancës, deputete e Partisë Socialiste në Dibër.

Deputetja është komentuar shpesh për mënyrën e veshjes. Gjithmonë e kuruar deri në detaje, ku bien në sy krahas veshjes, këpucët dhe çantat e markave.

Siguroi emrin në listat e PS, deputetja më e re e Kuvendit publikon

Remja është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku së fundmi ka publikuar një foto me partnerin.

Siguroi emrin në listat e PS, deputetja më e re e Kuvendit publikon

"Fotoja jonë e preferuar nga kohërat kur nuk kishim Covid-19 nëpër këmbë.Duke shpresuar që të dalim sa më shpejt nga kjo situatë, ju uroj të gjithëve një të dielë të bukur e të qetë", ka shkruar ditën e djeshme deputetja.

Siguroi emrin në listat e PS, deputetja më e re e Kuvendit publikon

Lidhja e saj ka marrë edhe më parë vëmendjen e medias.

Siguroi emrin në listat e PS, deputetja më e re e Kuvendit publikon

Siguroi emrin në listat e PS, deputetja më e re e Kuvendit publikon