BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

Sindi e revoltuar tregon arsyen e rikthimit të Atdheut në program

Sindi e revoltuar tregon arsyen e rikthimit të Atdheut në program

Në puntatën e sotme të “Përputhen” Sindi i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj për ish-konkurrentin, Atdheun i cili doli para dy ditësh çift me Sarën.

Sipas Sindit, Atdheu ishte rikthyer në program vetëm për hakmarrje dhe për të nxjerrë fytyrën e vërtetë të personazheve në studio.

“Ishte diçka komplet e stisur për hakmarrje dhe për t’u çjerrë maskën të gjithë personave që këtu mbase shfaqen ndryshe, mbulohen dhe viktimizohen pas situatave të ndryshme, gjë që është e vërtetë dhe dalin si viktima para publikut. Si rasti i Antonelës me Locon dhe Atdheun. Mendimi im është se ai u rikthye pikërisht për këtë gjë. Kthimi i tij ishte për t’i treguar publikut dhe të gjithë neve këtu se kush janë fytyrat e vërteta të disave. E tregoi duke bërë lojën e tij”, u shpreh ajo.

Më të lexuarat