BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Situata e krijuar nga koronavirusi nuk bëhet pengesë, rikthehet në ekran festivali shumë i dashur për shqiptarët

Situata e krijuar nga koronavirusi nuk bëhet pengesë, rikthehet

Njoftohet se së shpejti, do të rikthehet festivali "Netët e Klipit Shqiptar" në ekranin e Televizionit publik shqiptar. Ky edicion do të zhvillohet ndryshe për shkak të pandemisë së Koronavirusit. Faqja zyrtare e festivalit përmes një njoftimi në rrjete sociale tregon se intervistat me personazhet e famshëm do realizohen me 'video call' dhe ky edicion ka shumë surpriza.

“Muzika bashkon. Do të jemi bashkë në ekranin e ‘RTSH 1HD’ me festivalin e videoklipit shqiptar. Mesazhet, muzika nga shtëpia, intervista në ‘video call’ dhe klipet në konkurim do të vijnë tek ju që na ndiqni në udhëtimin tonë prej vitit 2002. Ky edicion ka surpriza, ndaj na ndiqni".

Më të lexuarat