Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për Sali Berishën, Prokuroria kërkon thirrjen e dëshmitarëve përfshirë ish-kryeministrin, Ylli Rakipin...

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për
x

Gossip

Situata e rënduar për shkak të virusit vdekjeprurës, Alban Skënderaj merr vendimin drastik

Situata e rënduar për shkak të virusit vdekjeprurës, Alban

Alban Skënderaj ka lajmëruar se janë anuluar koncertet e tij, në Kanada dhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pas situatës së vështirë me Koronavirusin anembanë botës.

 “Të dashur miq duke marrë parasysh situatën e rënduar globale nga Koronavirusi, koncertet që ishin planifikuar në Kanada por edhe në USA shtyhen me një afat ende të pacaktuar. Jemi në pritje të zhvillimeve të reja dhe gati që në momentin e parë që është e mundur të shpallim datat e reja. Më shumë info do vijnë në vazhdim. Kushdo që ka nevojë për më shumë shpjegime t’i drejtohet kontakteve më lart. Faleminderit dhe uroj për të gjithë një rikthim sa më të shpejt në normalitet. Shëndeti mbi të gjitha!”.

Më të lexuarat