Lajme të tjera
BREAKING NEWS

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama bën publik vendimin më të fundit të qeverisë dhe jep lajmin e mirë

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama
x

Gossip

Situata nga koronavirusi, Alketa Vejsiu merr vendimin për emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”

Situata nga koronavirusi, Alketa Vejsiu merr vendimin për emisionin

Vetëm pak ditë më parë, moderatorja Alketa Vejsiu bëri me dije se emisioni “Në Kurthin e Piter Pan” do të regjistrohej pa publik për shkak të situatës së Koronavirusit në vend.

Mirëpo, tashmë që numri i të prekurve është shtuar dita ditës, Alketa është detyruar të pezullojë përkohësisht emisionin. Sipas moderatores, ata kanë vendosur që sot ta bëjnë pushim për të mbrojtur shëndetin e fëmijëve.

Në një njoftim në llogarinë e saj në Instagram, Alketa njofton:

“Sot do ta bejme pushim per shkak te situates dhe sidomos per te mbrojtur shendetin e femijeve!
Shpresoj te shihemi shpejt miq! Nese te henen tjeter do te vendosim te jemi ne transmetim do ta mendojme se si!
Na jepni ju ndonje ide, cmund te bejme pa femijet ne studio?
Urojme qe e gjitha te mbaroje sa me shpejt!Zoti e bekofte Shqiperine”- shkruan Alketa.

Më të lexuarat