BREAKING NEWS

Me sytë e përlotur, kryeministri Rama përkujton 4 viktimat e 21 Janarit dhe komunikon vendimin e rëndësishëm (VIDEO-LIVE)

Me sytë e përlotur, kryeministri Rama përkujton 4 viktimat e 21
x

Sport

Situata nga koronavirusi, Cristiano Ronaldo bën gjestin e madh për popullin portugez

Situata nga koronavirusi, Cristiano Ronaldo bën gjestin e madh për

Cristiano Ronaldo po mendon të bëjë një gjest fisnik për t’i ardhur në ndihmë vendit të tij.

Ashtu si menaxheri i tij Jorge Mendes, ylli portugez i Juventusit, siç zbulon gazeta spanjolle As do të shpenzojë para për të ndihmuar vendin e tij Portugalinë, me maska dhe aparate për frymarrje artificiale, që t’iu vijë në ndihmë spitaleve në shtetin luzitan

Kjo, pasi edhe në Portugali rastet e të prekurve me koronavirus po shtohen nga dita në ditë gjithnjë e më tepër.

Disa ditë më parë u raportua se Ronaldo kishte vënë edhe hotelet e tij në dispozicion të mjekëve dhe të prekurve nga koronavirusi, por ky lajm nuk rezultoi i vërtetë.