BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Gossip

"S’jam direkt për s*ks, por po mu ndez llamba e kuqe”/ I ndodh incidenti në emisionin e ‘Përputhen’, 64- vjeçaren nga Fieri e lë në ‘baltë’ minifundi, i dalin sheshit...

"S’jam direkt për s*ks, por po mu ndez llamba e kuqe”/ I

Shkaktoi zhurmë në media dhe rrjetet sociale hyrja e 64-vjeçares nga Fieri në ' Përputhen' që ka treguar se është një grua pa komplekse dhe e palastruar.

Të gjithë e kemi parë se Luli vishet si vajzë e re. Por në puntatën e fundit të ”Për’puthen” plus 40 minifundi e la pak në baltë, Lulin pasi teksa filste për debatin midis Naumit dhe Linditës, ajo për pak i tregoi të gjitha.

"S’jam direkt për s*ks, por po mu ndez llamba e kuqe”/ I

Më pas Luljeta e mori situatën shpejt në kontroll dhe vendosi dorën para. Deri më tani Luli nuk ka zhvilluar ndonjë takim, por edhe si tha ajo vetë pret një djalë me muskuj.

64-vjeçarja nga Fieri u bë shumë e njohur edhe për shprehjen ”Nuk jam direkt për s*ks po nuk pyes unë po m’u ndez llamba e kuqe.”

"S’jam direkt për s*ks, por po mu ndez llamba e kuqe”/ I

Më të lexuarat