BREAKING NEWS

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit të Ekspertëve: Duke nisur nga nesër do të...

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit
x

Gossip

“S’jam tek lekët”, njihuni me 62-vjeçaren e ‘Përputhen +40’ që pritet të bëjë ‘namin’: Burrin e dua pa...

“S’jam tek lekët”, njihuni me 62-vjeçaren e

Pjesë e ‘Përputhen +40’, do të jetë edhe një pensioniste 64-vjeçare nga Fieri.

Luljeta Nallbani është një zonjë pa komplekse dhe pavarësisht moshës, bën palestër për të pasur një jetë sa më aktive.

Në hyrjen e saj, bëri disa ushtrime squats me opinionisten Elona Duro dhe iu përgjigj disa prej pyetjeve të saj.

 “E dua pa flokë se do ta qeth dhe vetë kokën. S’jam tek lekët. Dua udhëtime se më pëlqejnë”, u shpreh Luli.

“S’jam tek lekët”, njihuni me 62-vjeçaren e

“S’jam tek lekët”, njihuni me 62-vjeçaren e