BREAKING NEWS

Masat shtrënguese për parandalimin e përhapjes së COVID-19, Komiteti Teknik i Ekspertëve komunikon vendimin e fundit

Masat shtrënguese për parandalimin e përhapjes së COVID-19,
x

Gossip

‘Sjellja e saj është e patolerueshme’/ Plas sherri mes Melisës dhe ish-banorit "Big Brother”, reagon ashpër konkurrentja e ‘Përputhen’

‘Sjellja e saj është e patolerueshme’/ Plas sherri mes

Një debat i fortë është hapur së fundmi e këtë herë bëhet fjalë për ish-banorin e "Big Brother", Damiano Agalliun dhe konkurrenten e "Përputhen", Melisën. Damiano ka postuar në Instastory disa statuse ku kritikonte Bora Zemanin për prezantimin dhe i bënte thirrje autores Olsa Muhameti t'i tërheqë veshin Melisës.

"Sjellja e Melisës është e patolerueshme kur i kthehet me mimika në fytyrë të tjerëve, në mënyrë tallëse. Olsa Muhameti tërhiqja çik veshin sepse aty bërtet duke thënë 'Pse më shajnë mua vajzat', ndërkohë mimikat dhe duart dhe ironitë në të shprehurit e saj është ajo që thotë Arjan Konomi 'të neveritshme'. Një shprehje e bukur thotë mënyra sesi sillesh me të tjerët tregon për ty, edukatën dhe kulturën tënde", shkruan Damiano.

Më tej ai shkruan se Melisa po bën si histerike kundrejt faktit që Mevlani i kushtoi këngë Ledianës.

Nuk vonoi as përgjigja e Melisës, e cila ia ktheu Damianos përmes disa postimeve në Instastory ku shkruan se ish-banori po kërkon vëmendje.

‘Sjellja e saj është e patolerueshme’/ Plas sherri mes‘Sjellja e saj është e patolerueshme’/ Plas sherri mes

‘Sjellja e saj është e patolerueshme’/ Plas sherri mes‘Sjellja e saj është e patolerueshme’/ Plas sherri mes

‘Sjellja e saj është e patolerueshme’/ Plas sherri mes‘Sjellja e saj është e patolerueshme’/ Plas sherri mes