BREAKING NEWS

Bashkimi Europian nuk e futi Shqipërinë në listën e vendeve për lëvizjen e lirë, mjeku Alimehmeti tregon ‘provat’ pse kjo nuk duhet të ndodhte

Bashkimi Europian nuk e futi Shqipërinë në listën e vendeve
x

Gossip

"S’ka koronavirus, as s’ka pas kurrë", habit këngëtari i njohur shqiptar: Çohuni more...

"S’ka koronavirus, as s’ka pas kurrë", habit

Këngëtari shumë i komentuar në media, Robert Berisha tërheq gjithmonë vëmendjen me postimet e tij në rrjetet sociale dhe kështu ka ndodhur edhe sot.

"S’ka koronavirus, as s’ka pas kurrë", habit

Roberti ka postuar një video montazh të Kanye West duke e shoqëruar me muzikë popullore shqiptare dhe shkruan se nuk ka pasur koronavirus dhe nuk ka as tani.

"S’ka koronavirus, as s’ka pas kurrë. Çohuni more shkojmë në Ulqin", shkruan Roberti.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ska ????as kur ska pas quuuu more shkojm n’ulqin

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on