Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"S'kam pas ndonjë xhuxh dashnor", moderatorja e njohur shqiptare kapet keq me fansin

Postuar: 14/08/2019 - 22:40

Moderatorja e komentuar në media, Einxhel Shkira është rikthyer pas në kohë me postimet e fundit në InstaStory duke treguar foto nga vitet e kaluara.

Në njërën prej fotove një ndjekës i shkruan Einxhelit: "Në kohën kur të kishte xhuxhi dashnore ke qen ktu".
 
"Hahahah me thënë të drejtën s'kam pas nai xhuxh dashnor. Mos më ngatërron me Borëbardhën?", ishte përgjigja epike e Einxhelit.
 
Më pas moderatorja ka treguar edhe bisedën në vazhdim ku ndjekësi i shkruan se e ka ngatërruar vërtet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/11/2019 - 11:45

Pak javë më parë moderatorja e njohur Hygerta Sako ndryshoi statusin e saj në Facebook.

Postuar: 14/11/2019 - 11:10

Në Panairin e Librit këtë vit, ka pasur emra të rinj që janë bërë pjesë, personazhe të njohur që

Postuar: 14/11/2019 - 09:49

Në një bisedë në studion e emisionit “Soiree”, gazetarja Iva Tiço ka rrëfyer historit

Postuar: 14/11/2019 - 09:49

Spikerja e njohur e lajmeve, Anjola Hamzaj ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Jonida

Postuar: 14/11/2019 - 08:43

Modelja e njohur shqiptare Angela Martini e ftuar në emisionin ‘Soiree’ rrëfeu jetën

Postuar: 14/11/2019 - 08:43

Biznesmeni i njohur gay, Elton Ilirjani ka reagua ashpër për dhunën e ushtruar ndaj transgjinorit

Postuar: 14/11/2019 - 07:24

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata, ka njoftuar për fansat e saj se ajo po punon për projektin më