BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Gossip

“S’kam shkuar me asnjë…”/ Arbër Hajdari i bën kërkesën e pazakontë Arbanës LIVE në emision, moderatorja i kthehet ‘flakë për flakë’: S’u ngope?

“S’kam shkuar me asnjë…”/ Arbër Hajdari i

Mbrëmjen e sotme ishte rradha e Arjolës të hapte kutinë e Pandorës, por ajo refuzoi duke humbur kështu mundësinë të shkonte në një udhëtim në Disneyland me fëmijët e saj. 

Duke qenë se Arjola e refuzoi, Arbana pyeti Monikën. Kjo e fundit tha se dëshiron shumë të bëjë një udhëtim me vajzën e saj, Tean, por sërish e refuzoi të hapë kutinë.

Në këtë moment opinionisti Arbër Hajdari iu drejtua Arbanës duke i thënë t'ja jepte atij udhëtimin. "Hë mo ti, s'u ngope nga udhëtimet?", i tha Arbana duke shkaktuar të qeshura.

"S'kam shkuar me asnjë vend moj", i tha Arbri.

"Ti s'ke ku shkon deri më 18 shkurt. Të mbarojë Big Brother, marrim Balinën dhe ikim bashkë në ndonjë vend", u përgjigj Arbana. 

Më të lexuarat