BREAKING NEWS

Shpërthen vatra në Mat, vazhdon të rritet numri i të infektuarve me Covid-19

Shpërthen vatra në Mat, vazhdon të rritet numri i të
x

Gossip

“S’kam ujë, jam zhul”, Olti Curri nxjerr SMS-të me mikun e tij dhe i lënë të gjithë pa fjalë me ato që thonë, ndërhyn edhe Rovena Dilo mes tyre (Paskan të njëjtin hall si ne)

“S’kam ujë, jam zhul”, Olti Curri nxjerr SMS-të me

Për shkak të një defekti në linjën e transmetimit që shkon nga ujëmbledhësi i Bovillës deri në impiantin e Bovillës, Tirana sot është pa ujë. Opinionisti Olti Curri ka ndarë me fansat pak më parë një bisedë me dikë të cilit/cilës i shkruan se është tek Daffy dhe e fton personin tjetër të shkojë.

"Po pres ujin të lahem, s'dal dot, jam zhul", ka qenë përgjigja që i ka mbërritur përmes What’s App-it Oltit.

Mes komenteve dallohet ai i këngëtares Rovena Dilo e cila ka treguar se edhe ajo ka të njëjtin hall. "Mirë që nuk me ftove mua per kafe sot, se do të të kishte ardh nga unë ky mesazh".

Më të lexuarat