BREAKING NEWS

COVID-19/ 6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri, ja zonat "më të nxehta"

COVID-19/  6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x

Gossip

“S’ke fare b***”, Sindi habit me reagimin: Kam më shumë se gjysma e...! (FOTO)

“S’ke fare b***”, Sindi habit me reagimin: Kam më

Sindi Loci vajza e cila deklaroi se ishte ende e virgjër në moshën 23-vjeçare, theu çdo tabu në Shqipëri, teksa u përball me shumë paragjykime dhe bullime. Ajo është një prej personazheve më të përfolur në mediat rozë, teksa shumë persona këtë herë e kanë ngacmuar se bën Photoshop.

“O Sindi se kuptoj pse u shtrembëruan shkallët aty, s’di pse bën Photoshop”, i shkruan një ndjekës ish-konkurrentes.”-i shkruan një ndjekës. “Po kisha pak fiksim t’i bëja Photoshop edhe shkallëve, t’i bëja me forma se Photoshopi te shkallët as nuk më ndihmonte aspak tek trupi im”,- ia ka kthyer violinistja. “S’ke b*the fare”-i shkruan një tjetër. “Për aq kile sa kam për momentin kam më shumë se gjysma e Shqipërisë. Po avash avash se s’keni parë asgjë”-ia ka kthyer ajo me ironi.

“S’ke fare b***”, Sindi habit me reagimin: Kam më

Më të lexuarat